Malatya Platformu V. Toplantısı


Malatya Platformu’nun beşinci toplantısı, BİLSAM’ın yürütücülüğü ve İşadamı Basri Yaşar’ın ev sahipliğinde Ramada Altın Kayısı Otelde gerçekleştirildi.

Yürütücü Kuruluş BİLSAM tarafından organize edilen ve moderatörlüğünü Platform Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. İbrahim Gezer’in üstlendiği toplantı, Malatya Valisi Vasip Şahin`in selamlama konuşmasıyla başladı. Şehrin sivil toplum kuruluşları yöneticilerinden ve akil insanlardan yaklaşık 100 kişinin katıldığı toplantının gündemi  ‘Ramazan ve Komşuluk ile Kayısıda Marka Oluşturulması’ konularıydı. Kahvaltılı gerçekleştirilen ve yaklaşık 3 saat süren toplantıda sırasıyla Ramazan ayının hayır faaliyetleri açısından daha iyi değerlendirilmesi , komşuluğun önemi ve kayısıda marka oluşturması konularında görüşler serdedildi. 


Tüm Hakları Prof.Dr.İbrahim GEZER Kişisel WEB Sitesi sitesine aittir. Lütfen kaynak göstermeden kullanmayınız. Bu içerik 7.07.2013 00:00:00 tarihinden itibaren 2135 defa okunmuştur.

Diğer İçerikler


Toplam Ziyaretçi Sayısı:545032 Kişi - Şu An: 8 Kişi Online - Sitemizi Bugün: 8 Kişi - Dün : 305 Kişi - Son Bir Hafta : 1841 Kişi - Son Bir Ayda : 8894 Kişi Ziyaret Etmiştir.