Yerel Güvenlik Sorunları, Güvenlik İhtiyaçları ve Çözüm Önerileri Konulu Panel Gerçekleştirildi


İç Güvenlik Sektörünün Sivil Gözetiminin Geliştirilmesi Projesi kapsamında; Yerel Güvenlik Sorunları İstişare Toplantısında, Prof. Dr. İbrahim Gezer "Yerel Güvenlik Sorunları, Güvenlik İhtiyaçları ve Çözüm Önerileri" ile ilgili panel gerçekleştirdi.

İçişleri Bakanlığı tarafından AB Projesi kapsamında yürütülen İç Güvenlik Sektörünün Sivil Gözetiminin Geliştirilmesi Projesi kapsamında pilot il olan Malatya’da Yerel Güvenlik Sorunları İstişare Toplantısı yapıldı.

Ramada Altın Kayısı Oteli’nde yapılan toplantıya; Vali Vasip Şahin, Proje Baş Teknik Danışmanı Prof. Dr. Sebastian Roche, İller İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Aktaş, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile birlikte sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

Toplantıya katılanların yerel güvenlik sorunları ve güvenlik ihtiyaçları konularında önerileri alınırken, toplantıda Prof. Dr. İbrahim Gezer`in moderatörlüğünde ‘yerel güvenlik sorunları, güvenlik ihtiyaçları ve çözüm önerileri’ konulu bir panel gerçekleştirildi.

 


Tüm Hakları Prof.Dr.İbrahim GEZER Kişisel WEB Sitesi sitesine aittir. Lütfen kaynak göstermeden kullanmayınız. Bu içerik 9.10.2013 00:00:00 tarihinden itibaren 2296 defa okunmuştur.

Diğer İçerikler


Toplam Ziyaretçi Sayısı:509849 Kişi - Şu An: 24 Kişi Online - Sitemizi Bugün: 222 Kişi - Dün : 297 Kişi - Son Bir Hafta : 1553 Kişi - Son Bir Ayda : 6580 Kişi Ziyaret Etmiştir.