Bölgesel Öncelikler Çalıştayı, Elazığ


Elazığ Akgün Otelde bir araya gelen FKA Kalınma Kurulu Üyeleri 10. Beş yıllık Plana esas teşkil edecek Bölgesel Öncelikler ve Stratejiler başlıklı bir çalıştay gerçekleştirdi.

 

2012 Yılı İkinci Olağan Kalkınma Kurulu Toplantısı çerçevesinde gerçekleştirilen ve Kalkınma Kurulu Başkanı Prof. Dr. İbrahim Gezer’in yönettiği çalıştaya Kurul Üyelerinin yanısıra Elazığ Valisi Muammer Erol ve çok sayıda yerel aktör katıldı. Çalıştayda 10. Kalkınma Planı ve Bölgesel Gelişme Ulusal Stratejisi’ne yönelik bölgesel öncelikler ve bu konuda uygulanacak stratejiler belirlendi. Grup çalışmaları şeklinde gerçekleştirilen, gün boyunca süren, oldukça yoğun ve yorucu geçen bu çalışmanın sonunda ortaya çıkan görüş ve öneriler hazırlanacak planda dikkate alınmak üzere Kalkınma Bakanlığına sunuldu.  

 


Tüm Hakları Prof.Dr.İbrahim GEZER Kişisel WEB Sitesi sitesine aittir. Lütfen kaynak göstermeden kullanmayınız. Bu içerik 11.10.2012 00:00:00 tarihinden itibaren 1697 defa okunmuştur.

Diğer İçerikler


Toplam Ziyaretçi Sayısı:495215 Kişi - Şu An: 50 Kişi Online - Sitemizi Bugün: 262 Kişi - Dün : 130 Kişi - Son Bir Hafta : 1002 Kişi - Son Bir Ayda : 4725 Kişi Ziyaret Etmiştir.