DeutschKitap Fuar ve mza Gn DeutschKitap Fuar ve mza Gn DeutschKitap Fuar ve mza Gn DeutschKitap Fuar ve mza Gn DeutschEitimde Model Araylar altay, Malatya, 2012 DeutschKurtuba Akademi renci Topluluu Deutschocuklarla Babaa, Tatepe, Malatya DeutschMalatyann Ressamlar Resim Sergisi, BLSAM DeutschKzm, Olum ve Ben, Malatya, 2001 DeutschDeien Dnyada Aile Sempozyumu, Malatya, 2013 DeutschFKA Kalknma Kurulu Genel Kurul Al DeutschTurizm altay, Tunceli DeutschNotre Dame Katedrali, Paris, Fransa DeutschMalatya, 2010 Deutschocuklarla Babaa, Doanehir, Malatya DeutschHer yer Kerbela, Her gn Aura, Arapkir, Malatya Deutsch150 STK ile zm Srecine Destek Aklamas, Malatya, 2014 Deutsch DeutschDeien Dnyada Aile Sempozyumu, 2013 DeutschArapgir Gelecek Stratejileri altay, 2013 DeutschLondon Bridge, Londra, ngiltere
Kitap Fuar-01 Kitap Fuar-02 Kitap Fuar-03 Kitap Fuar-04 14 14 14 14 11 13 14 14 14 7 8 9 10 11 12 11 14
28.4.2013 tarihinde yklendi.
Doanehir Gelecek Stratejileri Raporu Akland

lçe Gelecek Stratejileri Raporlarnn beincisi olan “Doanehir Gelecek Stratejileri Raporu” düzenlenen toplantyla kamuoyuna açkland.

Doanehir lçe Milli Eitim toplant salonunda düzenlenen toplantya Doanehir Kaymakam Mehmet Soukpnar, Doanehir Belediye Bakan brahim Karaman, BLSAM Yönetim Kurulu Bakan Prof. Dr. brahim Gezer, Malatya  Gda Tarm ve Hayvanclk l Müdürlüü Ziraat Yüksek Mühendisi lhami Polat, Malatya l Kültür ve Turizm Müdür Yardmcs ve Malatya Valilii KUDEB Bakan Levent skenderolu, Doanehir lçe Milli Eitim Müdürü Hüseyin Söylemez’in  yan sra Doanehir lçesi kamu kurum ve kurulularnn müdürleri ile sivil toplum kurulularnn temsilcileri katld.

Toplantda katlmclar selamlayarak konumasna balayan BLSAM Yönetim Kurulu Bakan Prof. Dr. brahim Gezer,  BLSAM’n eitim, aratrma ve yaynclk bata olmak üzere birçok alanda faaliyet yürüten ve projeler gerçekletiren bir sivil toplum kuruluu olduunu söyleyip konumasna öyle devam etti:

“BLSAM olarak daha önce de ehrimiz ve sorunlaryla ilgili çok sayda rapor çalmalar, sempozyum, çaltay, forum, konferans vb. çalmalar gerçekletirdik. imdi ise yeni bir çalmayla karnzdayz. 2011 ylnda il için hazrladmz “Malatya Vizyon 2023” raporumuzdan sonra gündeme aldmz “lçe Gelecek Stratejileri” raporlarmzn beincisi olan “Doanehir Gelecek Stratejileri Raporu”nu bugün itibariyle sizlerle paylamak üzere toplanm bulunuyoruz. Bu raporlarmzn da önceki rapor çalmalarmz gibi kamuoyunda gerekli karl bulacana inanyoruz.

 

Bir sivil toplum kuruluu tarafndan hazrlanmas ve merkez ile birlikte bütün ilçeleri ayr ayr ele almas yönüyle ülkemizde ilk olma özellii tayan bu çalmann baka bir özellii de katlmc bir yaklamla hazrlanm olmasdr. Bu raporlarn hazrlanmasna katk salayan ilçemizin deerli yöneticilerine, dier yetkililerine, özel sektör ve sivil toplum temsilcilerine ve raporun hazrlanmasna katk veren herkese teekkür ederim.

 

 Bir sivil toplum kuruluu tarafndan hazrlanmas ve merkez ile birlikte bütün ilçeleri ayr ayr ele almas yönüyle ülkemizde ilk olma özellii tayan bu çalmann baka bir özellii de katlmc bir yaklamla hazrlanm olmasdr. Bu raporlarn hazrlanmasna katk salayan ilçemizin deerli yöneticilerine, dier yetkililerine, özel sektör ve sivil toplum temsilcilerine ve raporun hazrlanmasna katk veren herkese teekkür ederim.

Toplantda konuan Doanehir Belediye Bakan brahim Karaman tüm katlmclar selamlayarak sözlerine öyle devam etti: “ BLSAM bu raporun çaltayn yaparken sivil toplum temsilcileri ile daha geni enine boyuna bir toplant yapmtk. Bugünde BLSAM ekibi tarafndan hazrlanan bu rapor Doanehir’,in geleceine büyükehir yasas çerçevesinde ileriye dönük yatrmlar konusunda bize k tutaca kansndaym” dedi.

 

      Doanehir Kaymakam Mehmet Soukpnar ise yapt konumada unlar belirtti:

 

“BLSAM gözlemlediimiz ve basndan takip ettiimiz kadaryla gerçekten Malatya’ya katma deer salayan sivil toplum örgütlerinin banda geliyor.  Gerçekten çok güzel çalmalara imza atm durumda.  Bugünde devam ede gelen bir proje ile karmzdalar. lçe gelecek stratejileri ad altnda Malatya’nn tüm ilçelerini kapsayan bir proje hazrladlar. Ben bu manada hem ilçem adna hem tüm Malatya adna içten teekkürlerimi sunuyorum.”

 

Raporun çaltay ayanda konunun tüm muhataplarnn katldn belirten Soukpnar, “bu çalma ben yaptm oldu mantyla deil tam bir yönetiim örnei oldu” dedi.  “Uyumlu bir çalma ile bu raporu hep birlikte hazrladk diyebiliriz” diyen Soukpnar, bu yönünden dolay tüm Doanehirlilere ve tüm paydalara teekkür ederek sözlerini öyle bitirdi:” Rapor, Doanehir’in eksilerini, artlarn, avantajlarn, dezavantajlarn, mevcut durumunu ve potansiyellerini gerçek anlamda karmza çkarm durumda, bizlerde ciddi ve bilimsel manada ortaya çkan bu rapordan istifade ederek bu projenin gerçek anlamna ulamasna fayda salayacaz.”

 

*Ltfen kaynak gstermeden kullanmaynz. | Bu ierik 2750 defa okunmutur.

Dier erikler

Ziyareti Bilgileri Toplam Ziyareti :378773 Kii - u An :24 Kii Online - Sitemizi Bugn :71 Kii - Dn :279 Kii - Son Bir Hafta :1723 Kii - Son Bir Ay :9224 Kii Ziyaret Etmitir.
2016 Prof.Dr.brahim GEZER. Her Hakk Sakldr. Sitede kullanlan Grsel ve Yazlar Kaynak Gsterilmeden kullanlamaz.